Objevte kouzlo bateriového zahradního čerpadla

Parné léto je vždy tak trochu zkouškou pro nás i naši zahradu. Vlastně zkouší, co vydrží ona a co vydržíme my. Během letních horkých dnů je potřeba se zahradě více věnovat. Nejlepší je podpořit rostliny, ale i stromy předem nějakými hnojivy či bio stimulanty. Ne vždy to ale stihneme, a proto je potřeba pravidelně zahradu od trávníku po rajčatové keříky zalévat. Předem si můžete také do sudů a různých retenční nádrží po celé zahradě nachytat i tu dešťovku, která nic nestojí. Tak a téměř vše máte připraveno a teď ještě zajistit, aby vás každodenní zalévání nevysávalo!

Vodu na všechna potřebná místa na zahradě rozvedete pomocí bateriového sudového čerpadla Kärcher BP 2.000-18 Barrel. Sud s vodou můžete mít klidně umístěn v místech bez elektřiny, protože tohle nové čerpadlo je poháněno 18 V Li-Ion baterií kompatibilní s 18 V Kärcher platformou, a není tudíž závislé na přívodu el. proudu. Při větší spotřebě vody pak jen jednoduše čerpadlo přendáte do dalšího sudu či nádrže a je vyřešeno. Průtok činní 2000 l za hodinu. Přímo na čerpadlo pak můžete napojit hadici s postřikovačem a pohodlně zavlažovat.

Sudové čerpadlo lze umístit do jakéhokoli sudu, barelu nebo nadzemní nádrže díky jeho úzkému tělu a flexibilnímu uchycení. Navíc je zařízení opravdu lehké, takže je ideální i pro převoz na chalupu či častou manipulaci. Pod průhledným krytem lze průběžně kontrolovat zbývající čas výdrže baterie. Jelikož dešťovka není vždy čirá, ale mohou do ní napadat nečistoty jako je mech, listí či řasy. Proto je čerpadlo vybaveno integrovaným předfiltrem zabraňujícím ucpání. Čerpadlo je navíc vybavenou i nadproudovou ochranou, takže při zablokování je chráněno proti poškození. A jeho baterii můžete využít do dalších 13 pomocníků Kärcher.

www.karcher.czwww.svetcisteni.cz

Publikováno: 13. 07. 2022

Kategorie: Zahrada a exteriér