Stěhování Praha - profesionálové každým coulem

Stěhování je operace, které se mnozí z nás během života možná nevyhnou. A je přitom jedno, jestli jde o byty, rodinné domy, vily, chaty nebo jiné objekty. Ať jde novou práci, zakládání rodiny, nebo naopak rozchod či úmrtí, stěhování je vždycky stejný a stejně náročný proces. Hlavně si prosím nemyslete, že jste během procesu neaktivním prvkem. Nestačí jen zavolat na telefon a čekat, že se zbytek odehraje nějak sám. Právě naopak – Vaše součinnost je potřeba po celou dobu.

Domluva na místě jako nejlepší startovací bod

V zájmu celkově hladké spolupráce na obou stranách je ideální začít osobní konzultací s technikem stěhování Praha přímo u vás doma. Vyřešíte tak svižně veškeré náležitosti, necháte si zodpovědět všechny případné dotazy. Kromě přesného harmonogramu vám poskytneme také cenovou kalkulaci. Domluvte si schůzku s předstihem, abyste se vyhli případnému stresu, který chceme samozřejmě eliminovat.

Položky běžné a zvláštní

Už během úvodní konzultace pravděpodobně vyjdou najevo zvláštní položky vaší domácnosti. Ostatně křehká, objemná, atypická nebo velmi těžká břemena se mohou vyskytnout kdekoli. Stěhování Praha o nich potřebuje vědět předem, aby se na ně naši lidé mohli dostatečně připravit. Máme samozřejmě k dispozici veškerou potřebnou techniku včetně zvedacích plošin a vnitřního ukotvení ve vozu. Pokud se nějakým způsobem stane, že se tohle nedozvíme, je to pro nás komplikace navíc a pro vás finanční zátěž navíc, proto raději informace dvakrát zopakovat než jednou vynechat.

Vše pečlivě chráněno

Naše firma vám ráda poskytne všechny druhy obalových materiálů – bublinkové folie, stahovací folie „střečovky“, výplně i vratné krabice a přepravky všech druhů a velikostí. Stejně tak vám pomůžeme všechno potřebné zabalit, aby žádná z věcí nepřišla během transportu stěhování Praha ani k té nejmenší úhoně. Před samotným stěhováním prosím zajistěte dostatek parkovacího místa i přístupové cesty. Šetří to na naší straně strávený čas a na vaší tím pádem peníze.

V den S...

Zajistěte prosím pro naše vozy dostatek parkovacího prostoru a vykliďte také přístupové cesty pro hladký průběh celé operace. Jakékoli komplikace v pohybu stojí nás čas navíc a vás tím pádem peníze.

Jsme stále na příjmu

Neváhejte se na nás obrátit s nejasnostmi, pro domluvení osobní schůzky s technikem stěhování Praha nebo z jakýchkoli dalších informačních důvodů. Buď na nonstop linku +420 723 123 100 nebo emailovou adresu kancelar@stehovanilevnepraha.cz.

Publikováno: 25. 11. 2019

Kategorie: Rady a tipy