Plachtové haly od Mobidock nikdy neselžou

Když se řekne plachtová hala, někdo si ještě možná představí vratký stan, kam se vejde možná stánek se zeleninou nebo občerstvení na venkovské tancovačce - zkrátka nic extra. Ale nic nemůže být dál od pravdy! Tyto konstrukce se mohou při dnešní technologii pochlubit špičkovou pevností, odolností v každém počasí a také výdrží až 20 let v případě opravdu kvalitního provedení a použitého materiálu. Klíčem k takovému výkonu je maximální vypnutí textilního pláště. Ten se pak stává perfektním štítem držícím vše nepříjemné venku. Vnitřek je ve výsledku oáza klidu a místo, kde se dá vytvářet cokoli. Cestou k onomu maximálnímu vypnutí je konstrukce celého systému. Právě díky tomu vydrží plachtové haly značky Mobidock i v náročném prostředí, při prudkém dešti nebo sněhu.

Odolá po celé dlouhé roky

Pokud si to bude jakákoli situace během používání žádat, nainstaluje vám Mobidock opláštění nové. Stejně tak je možné přímo v rámci jedné plachtové haly použít spojení trapézového plechu a textilního pláště. Kupříkladu plechy na boku haly a textilní materiál na střeše. TOP model haly je konstruován v RAL barevném provedení. Materiál disponuje oboustranným lakováním a splňuje DN 4102 atestaci na sníženou hořlavost i standard B1. Gramáž tohoto opláštění se pohybuje v rozmezí 650 – 1050 g/m2.

Zvenku k nepřehlédnutí

V případě, že budete chtít umístit na vnější stěnu plachtové haly svůj motiv či logo, dejte nám vědět. Grafické oddělení naší firmy vám dle zadání nachystá konkrétní návrh či převezme vaše podklady a následně provede ruční nebo digitální potisk. Vaši halu si tím pádem nikdo nesplete a bude vždy snadno k nalezení. Tímto způsobem jsme zastřešovali kupříkladu MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně nebo výročí konce 1. Světové války v Yper.

Kvalita i životnost pro hodně účelů

Plachtová hala se hodí pro nejrůznější aktivity od skladování či parkování po umístění pěstírny nebo rozsáhlejší dílny pro montáž něčeho uvnitř. Dobrým řešením je tehdy, když je potřeba s něčím pracovat a samotný objekt nelze přesunout. Zázemí pro práci tak musí vzniknout na místě a právě tehdy je právě plachtová hala vynikajícím řešením celé situace.

Naše postupy jsou vám k dispozici

Podle vašich potřeba a záměrů vám naši lidé načrtnou možnosti využití plachtové haly. Dalším krokem je komplexní řešení pro vaši situaci a jsme vám samozřejmě k dispozici pro průběžné konzultace, podněty a zodpovězení jakýchkoli vašich dalších otázek. Samotná stavba je realizována během dnů, nejdéle týdnů podle potřeb, náročnosti a případných komplikací. Není pak problém ani demontáž a například přemístění – na obojí je konstrukce dostatečně přizpůsobivá.

Zavolejte nám hned

Můžete nás kontaktovat přes webový formulář, na telefonu +420 605 797 777 nebo mailovou adresou ljabor@jabor.cz.

Publikováno: 22. 11. 2019 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Rady a tipy