Proč je dobré mít doma multifunkční vysavač?

Víceúčelový pomocník nalezne uplatnění při denních i nečekaných událostech. Pokud si pořídíte kvalitní přístroj, budou to pravděpodobně nejlépe investované peníze. Brzy zjistíte, že už si bez něj ani běžný život nedovedete představit.

Fakt že pro univerzální vysavač nejsou překážkou mokré ani suché nečistoty je velice přesvědčivý. Kvalitní přístroj vám ale může nabídnout i další možnosti jako je výkon, praktičnost a zároveň jednoduchost.

První záchrana při domácích kalamitách

Jen v domácnosti předčí běžný vysavač mnohonásobně. Rozbitou vázu na vodu, kečup i karafu s limonádou nemusíte uklízet tak, že si kleknete a střípek po střípku vše sesbíráte. Je to nebezpečné, je to nepohodlné a opravdu vás to zdrží. Zejména pokud ke škodám dochází během událostí, jako je grilování, oslava a návštěva. Zkrátka stačí z vašeho pomocníka vytáhnout filtrační sáček a vysát vodu, limču či omáčku i se střepy. Zbytečky jen setřete utěrkou a máte vystaráno. S odpadem vaše ruce do kontaktu vůbec nepřijdou. Pokud máte doma akvárko, pohodlně jej při čištění vysajete až do dna, a to i ve všech rozích. A nečistoty jen vylejete z nádoby.

V garáži i dílně pohltí špínu pilně

Broušení nábytku, řezání, vrtání do zdi a další práce nadělají mnoho prachu, špon nebo pilin. Vysavač napojíte na přímé odsávání a můžete se tak vyvarovat nepořádku. Pokud dojde i k nějaké nehodě, jako je například vylité ředidlo, olej a další tekutiny – vysajete je. V případě, že se mokré a suché nečistoty smíchají dohromady, můžete z toho vznikat pěkný mišmaš. Mokrosuché nečistoty ale s multifunkčním vysavačem vysajete také. Nádoba se dobře čistí a po zaschnutí je přístroj připraven opět pracovat.

Vysavač zahradníkem

Ne že by se vysavačem dala zasít mrkev a nevytrhá za vás ani plevel, ale jinak je skutečně ohromnou posilou i na zahradě. Vysajete s ním zbytky vody v bazénku před zimou, vyčistíte příjezdovou cestu i chodníky od listí. Pokud si rádi užíváte přesazování květin v pohodlí terasy či zimní zahrady, nebude potřeba starat se o přebytky hlíny na podlaze, vysavač je okamžitě pohltí a můžete hlínu nasypat zpět do pytle či nádoby. Opadané lístky či suché ustřižené květy květin pokojových vysajete jedním tahem i když se schovávají na hůře dostupných místech.

Základem pro to, aby vás vysavač nezklamal a práce s ním byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S CAR. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějších nečistot. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i příslušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu navíc WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.

Publikováno: 07. 10. 2022

Kategorie: Rady a tipy