Nejlepší dodávky (nejen pro stěhování)

Vsadím se, že každý někdy ve svém životě, potřeboval půjčit dodávku – ať už na menší stěhování, když si potřeboval odvézt nákup z obchodu s nábytkem, nebo prostě jen chtěl na větší výlet. Jestliže si myslíte, že ve své blízké budoucnosti budete potřebovat půjčit dodávku, pokračujte ve čtení tohoto článku, kde se dozvíte více.

Půjčovna dodávek

Firma dodavky.net sídlí v Horních Počernicích v Praze a je nejlepší ve svém oboru. Firma je schopna zajistit co nejmenší možnou cenu za zapůjčení dodávky. K dispozici jsou 4 dodávky od společnosti Ford, konkrétněji čtyři různé Transity (LWB a MWB). Mezi největší výhodu této firmy patří otevírací doba, která je příznivá pro všechny obyvatele. Je pouze na vás, na jak dlouho si dodávku půjčíte. Firma umožňuje půjčení dodávky jak na pár hodin, tak klidně i na celý měsíc, je pouze na vás, jak dlouho ji využijete. Mají otevřeno sedm dní v týdnu od 8:00 do 21:00 a po dohodě v kteroukoli noční dobu. Během výpůjční doby, máte možnost nechat svůj automobil v prostorách firmy dodavky.net, která vám zdarma zajistí dohled nad vaším autem. Dalším benefitem je zdarma zapůjčení dalšího příslušenství, na vyžádání dostanete od firmy například stěhovací rudlík, transportní kurt či navigaci. Zdarma ke každé výpůjčce dostanete energetický nápoj na palubu vozu.

Musím splňovat nějaké požadavky, aby mi bylo auto zapůjčeno?

Jediný požadavek od firmy, který musíte splnit, aby vám bylo auto zapůjčeno, je vlastnit řidičský průkaz skupiny B. K tomu, abyste auto získali, potřebujete dále občanský průkaz, vratnou kauci 5 000 korun a poté částku, která odpovídá ceně vypůjčení. Nic víc s sebou nepotřebujete. Bohužel, firma neumožňuje placení kartou, tudíž je potřeba, abyste si na vypůjčení dodávky přinesli hotovost. Jestliže potřebujete další informace, mají k dispozici výše zmiňovaný web dodavky.net. Pokud máte dotaz, na který jste na webovkách nenašli odpověď, neváhejte se obrátit na telefonní číslo 608 780 500.

Publikováno: 10. 02. 2019

Kategorie: Rady a tipy