Je plynové topidlo vhodné do uzavřených prostor?

Rozhodli jste se pro pořízení plynového topidla, ale nejste si jistí, zda je vhodné do uzavřených prostor? V případě topidla elektrického je vše vcelku jasné – nulová produkce spalin a skutečnost, že zařízení poháněné elektrickou energií nespotřebovává kyslík, využití v interiéru přímo nahrávají. Ale plyn? Pro využití uvnitř budovy jsou samozřejmě vhodná také topidla na pb, ovšem pouze za předpokladu možnosti odvětrávání. Odpověď na zásadní otázku znáte. Ale seznámili jste se se všemi důležitými atributami plynových topidel? Než se odeberete k některému ze specializovaných prodejců, přečtěte si o specifických vlastnostech. Kdo ví, třeba se nakonec přikloníte k jinému typu topidla...

Výhody a nevýhody topidel na pb

Topidla propan butan disponují solidním výkonem (jsou výkonnější než elektrická topidla) a jejich pořizovací cena je velmi dostupná. Při vyšším výkonu jsou náklady na vytápění nižší než v případě topidel naftových. Nevýhodou může být nutnost manipulace s propan-butanovou bombou, což mnozí uživatelé vnímají jako poměrně nekomfortní a raději volí jiný typ paliva. Došli jste k závěru, že plynové topidlo odpovídá vašim požadavkům a rozhodli si pořídit model, který vám bude věrně sloužit po mnoho let? Znamenitou volbou jsou plynová topidla MASTER, jejichž nabídku najdete například u specializovaného prodejce eprofi.cz. Ochotně vám poradí s výběrem konkrétního zařízení – online nebo v kamenné prodejně, kde si lze zboží vyzvednout osobně.

Jak na optimální vlhkost v dřevostavbě?

Společnost EPROFI.CZ s.r.o. je zároveň dodavatelem vysoušečů. Odvlhčovače vzduchu MASTER jsou perfektním pomocníkem v boji proti vlhkosti v domácím i jiném prostředí. V nabídce najdete domácí i průmyslové odvlhčovače, ale také bazénové či adsorpční odvlhčovače. O daném sortimentu si můžete přečíst více na odvlhcovace.info.

Publikováno: 03. 03. 2021

Kategorie: Rady a tipy