Jak zabezpečit svůj byt

Nepříjemné zjištění po návratu z dovolené nebo ze služební cesty může být i to, že nás navštívili zloději. Přitom jsme dobře zamkli dveře, dokonce jsme si před nedávnem pořídili nov zámek. Upřímně není to legrace a tak bychom si měli opatřit zámek nový a možná bezpečnější. Co v takovém případě dělat? Jaký zámek si pořídit, aby se podobná situace už neopakovala? Prazskyzamecnik.cz. - vždy na správném místě.

Bezpečnostní zámek

Co si můžeme pod pojmem bezpečnostní zámek vybavit? Jak už sám název napovídá, jde o zámek, který nám má zaručit bezpečnost a ochranu našeho majetku před nezvanými hosty nebo jiným neodborným zacházením. Jeho pořízení není složité, ale určitě bychom se měli v takovém případě spíše obrátit k odborníkům, prazskyzamecnik.cz. . Mají nejen bohaté zkušenosti, ale se vším nám rádi a ochotně poradí. Také s instalací si nemusíme dělat starosti. I to je v jejich nabídce služeb stejně jako záruční servis, pozáruční servis, správné zaměření vložky a také správný výběr odpovídající bezpečnostní třídy vložky.

Klasická cylindrová vložka

Cylindrová vložka patří k nejběžnějším mechanismům zámku u dveří. Jejich výroba je ve čtyřech různých kategoriích a rozdělují se podle stupně zabezpečení. První kategorie představuje obyčejnou cylindrovou vložku, zatímco kategorie číslo čtyři je zámek s bezpečnostními prvky. Pokud bychom měli říci něco o kategorií podrobněji, můžeme si je názorně uvést do správných bezpečnostních tříd.

1. třída - 2. třída

Jsou to nejjednodušší zámky s nízkou bezpečností, které jsou vhodné ke dveřím u branky, garáže, kůlny nebo pro interiérové dveře.

3. třída - 4. třída

Tyto zámky jsou pro vchodové dveře a disponují zabezpečovacími prvky, které například zabrání i padělání klíčů.

Spolehlivá a odborná firma

Vstupní dveře mají ve většině případů komplexní kovový zámek. Tady se můžeme potýkat s problémy, které vyřeší jen odborník, prazskyzamecnik.cz. , takže na laické otvírání bychom měli rovnou zapomenout. Pokud bychom se totiž pustili do neodborného otvírání dveří, mohli bychom způsobit více škody jak užitku a to v takovém případě určitě není zrovna vhodné. Určitě je lepší mít zkušenosti, ale nejlepší způsob,jak zabránit poškození nejen zámku, ale i samotných dveří je povolání profesionální zámečnické firmy prazskyzamecnik.cz.

Jaké služby nám ještě mohou odborné firmy , prazskyzamecnik.cz.,nabídnout

Nejen instalaci bezpečnostního zámku, ale i záruční servis, pozáruční servis, správné zaměření vložky a také správný výběr odpovídající bezpečnostní třídy vložky nám v tomhle směru mohou firmy nabídnout. Dále pak odborné poradenství, instalace dveřních zavíračů, madel, výměna dozických zámků, instalace speciálních zámků nebo přídavných zámků, pomoc při měření kování aj.

Publikováno: 09. 11. 2019

Kategorie: Rady a tipy