Bleskový úklid domova? Úklid domácnosti Praha radí, jak to udělat

Uklízení domácností Praha je k ruce všem, co potřebují pomoci s úklidem svých domovů. Občas se ale stane, že k vám má přijet nečekaná návštěva a v tuhle chvíli nemáte jinou možnost, než se pustit do bleskového úklidu. Pokud přijede někdo, kdo vám do vašeho pořádku neustále povídá, máte o důvod navíc, nedat mu záminku k nevhodným řečem. Víte ale, jak na to, abyste to stihli včas?

Úklid domácnosti Praha – Jak rychle provést generální úklid svého domova?

Pokud plánujete větší úklid, nejjednodušší způsob, jak vše udělat, je generální úklid od firmy Úklid domácností Praha. Pokud ale máte nedostatek času, a přesto potřebujete provést větší úklid než je ten běžný, máme pro vás několik rad a tipů na to, jak to provést systematicky. Protože i naše firma Úklid domácnosti Praha ze svých zkušeností ví, že je třeba postupovat kousek po kousku, až bude vše dokonale čisté. V nejhorším se na ta okna vykašlete a až budete mít čas, zavolejte nás. Úklid domácnosti Praha vám rád pomůže.

Jděte na to od drobností

Jako první se vrhněte na ty největší drobnosti, které jsou v těch nejzazších koutech vašeho. Vše, co v blízké době neplánujete používat, schovejte do krabic. Až je budete potřebovat znovu používat, stačí je vytáhnout. Typicky jde o svícny, vánoční ubrusy apod.

Jděte od vrchu až k zemi

Nikdy neuklízejte od podlahy směrem nahoru. Vždy začínejte naopak. Jako první se zbavte všeho zaprášeného nahoře (lustr, nábytek), až poté se věnujte podlaze. Budete mít jistotu, že si na umytou podlahu nenahromadíte další nečistoty.

Odneste všechny lapače prachu

Pokud máte doma věci, na kterých se usazuje větší množství prachu, bude lepší, když je ho zbavíte někde venku či na balkoně, kde padající prach neušpiní další předměty. Stačí vám k tomu prachovka, trocha snahy a předměty vrátíte domů čisté.

Odstraňte prach z květin

Rostliny patří mezi největší lapače prachu, které doma můžeme mít. Proto je ještě pře úklidem dejte do koupelny, opatrně osprchujte, a než uklidíte, voda z nich okape.

Kuchyň s koupelnou přijde na řadu poslední

Kuchyň a koupelna patří mezi místa, kde budete uklízet nejdéle. Proto si je nechte na konec a vyhraďte si na ně dostatek času. Pokud se potřebujete zbavit vodního kamene, vyčistit obklady i spáry, budete mít co dělat. Úklid domácnosti Praha pracuje s kvalitními speciálními prostředky, které zajistí dokonalou kvalitu odvedené práce.

Vrhněte se do skříní

Naše skříně jsou často plné zbytečností, co už nikdy nebudeme potřebovat. Proto si všechny projděte a to, co není důležité skladovat, prostě vyhoďte.

Nachystejte si pytle

Pytle budete potřebovat po celou dobu úklidu, zejména v době, kdy budete chtít vyhodit vše nepotřebné.

Publikováno: 11. 03. 2019

Kategorie: Rady a tipy