Jak na stěhování kanceláří Brno

Potřebujete přestěhovat kancelář? Jak to provést při minimálním narušení provozu? Vyzkoušejte naši nabídku. kanceláří v Brně" href="https://stehovani-brno.net/stehovani-kancelari-brno/">Stěhování kanceláří Brno společnosti Dymas nabízí komplexní stěhovací služby s vysokou přidanou hodnotou a rychlou realizací. Jak takové stěhování probíhá? Ke každé zakázce je přidělen stěhovací poradce, který vás osobně navštíví, zhodnotí situaci a navrhne harmonogram a postup jednotlivých prací. Vše tak bude dokonale zkoordinované s minimálním narušením chodu kanceláře a minimálními náklady na její přestěhování.

Rychle a levně

Pokud si zvolíte stěhování na klíč s využitím výhodných doplňkových služeb jako je balení, montáž nábytku nebo ekologická likvidace nepotřebného vybavení, lze celý proces stěhování realizovat velmi rychle a také nepoměrně levněji. K tomu získáte kvalifikované a zkušené pracovníky a nejmodernější vybavení včetně obalového materiálu pro co nejbezpečnější přestěhování doslova čehokoliv.

Stěhování těžkých břemen

V rámci stěhování kanceláří Brno poskytujeme také stěhování těžkých předmětů jako jsou trezory, těžký kancelářský nábytek nebo velké kopírky či tiskárny. Vše máme hned trojnásobně pojištěné (standardně na dva miliony korun) s možnostní dodatečného připojištění, pokud stěhujeme opravdu cenné nebo vzácné předměty. Také můžeme zajistit stálý dohled bezpečnostní službou.

Komplexní služby

Součástí naší nabídky je také demontáž a montáž nábytku včetně úklidu, pečlivého zabalení do ochranných fólií a ekologické likvidace nebo výkupu nepotřebného vybavení kanceláře. Dále provádíme pokládky podlah, hloubkové čištění koberců, malování stěn, skartace dokumentů a instalace elektrospotřebičů a IT zařízení. Můžeme se tak postarat nejen o vaše přestěhování ale io montáž a instalaci kuchyňského koutu.

Skladování

Nemáte ještě připraveny nové prostory, ale musíte se již vystěhovat ze starých? Kam umístit vybavení kanceláře od nábytku po počítače? Nebo jen hledáte místo pro svůj archiv? Pro tyto potřeby nabízíme možnost krátkodobého i dlouhodobého uskladnění v našich prostorách. Vše samozřejmě suché, čisté, vytápěné na stabilní teplotu, hlídané a snadno dostupné kdykoliv. Stále nevíte jak na přestěhování kanceláře v Brně? Potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a vytvoříme cenovou kalkulaci zdarma.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Rady a tipy