Holé zdi jsou smutné. Vylepšete si je stylovými dekoracemi!

Jak rychle vylepšit interiér, který vám připadá příliš nudný? Jde to poměrně snadno – bude vám k tomu stačit pár cenově dostupných dekorací. A co jiného s nimi ozdobit, než prázdné stěny? Pokud netušíte, jak je vyšperkovat, inspirujte se následujícími tipy.

Fotorámečky

Bez ohledu na to, zda se chystáte vyzdobit obývací pokoj, ložnici, nebo úplně jinou místnost, můžete použít rodinné fotografie. Fotorámečky představují velmi levný, a přitom nápaditý způsob, jak dosáhnout perfektního výsledku.

Plechové cedule

Plechové cedule zažívají boom. Objevují se na stěnách v restauracích a postupně si našly cestu i do domácností. Populární jsou především retro motivy, hravé nápisy a motivační citáty. Samozřejmě byste měli vybírat podle stávajícího vzhledu místnosti. Cedulky by měly barevně ladit s ostatními prvky.

Samolepky na zeď

Ačkoliv se může zdát, že samolepky na stěnu již nejsou v kurzu, vhodně zvolený motiv udělá v interiéru hotové divy. Aplikace je snadná a v případě kvalitního provedení pak nálepka vypadá, jako by byla přirozenou součástí výmalby.

Vícedílné obrazy

Na stěnách by neměly chybět ani obrazy. Ale po jakém motivu sáhnout? Dobrou volbou jsou atraktivní vícedílné obrazy, které si můžete prohlédnout (a v případě zájmu rovnou zakoupit) na www.obrazydoma.cz. Ve virtuální galerii najdete obrazy s motivy květin, stromů i lidí. Samozřejmě nechybí ani abstraktní obrazy v jedinečných barevných kombinacích. Vypadají skvěle, a protože jsou ručně malované, budete je mít doma pouze vy. Ať už se nakonec přikloníte k cedulkám, fotorámečkům, samolepkám, vícedílným obrazům, nebo kombinaci několika různých dekorací, jistě se vám podaří bydlení zútulnit a nastolit v něm příjemnou atmosféru.

Publikováno: 06. 03. 2023 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Tagy: abstraktní obrazy | dekorace na zeď | vícedílné obrazy