Láska prochází žaludkem

Láska prochází žaludkem. Tři slova, která perfektně vystihují celý proces milostného procesu. Bez jídla končívá i sebelepší a náruživější vztah fiaskem. Mužský element a dobrý pokrm jde spolu ruku v ruce. S prázdným žaludkem žádná love story nemá na růžích ustláno. Kdo tohle pochopí, má vyhráno. S radami, jak si svého muže pojistit, se nejrůznější kamarádky určitě přebíhají. Obvykle jde o nejrůznější lsti a triky. Tajemství dlouhodobého a stoprocentního úspěchu ale spočívá v úplně jiné strategii. Zahrňte muže láskou a jídlem.

K jídlu i zábavě

Pořiďte si masivní jídelní stůl a vsaďte na nejzákladnější lidské pudy. Kdo dokáže náruživě jíst, dokáže i náruživě milovat. Jídelní stůl vytvoří všem styčnou plochu, která je nejlepším odrazovým můstkem pro dlouhodobý vztah a nerozlučné manželství. Jídelní stůl masiv je symbolem pro harmonický kruh rodiny. Stoly z masivu nesmí chybět v žádné domácnosti. Své uplatnění najdou nejen v kuchyni a jídelně, kde splní svou prvoplánovitou funkci, ale úctyhodné místo zabírají i v halách a obývacích pokojích. Stůl z masivu není jen kus nábytku, ale jde o designový prvek, který udává celý tón domácnosti, architektonický ráz a módní dogma.

Proč masiv?

Výhodou stolu z masivu je jeho surovost, majestátnost a stabilita. Díky kvalitním surovinám a poctivým způsobům výroby lze garantovat, že zvolený produkt svého kupce při běžném zacházení přežije. Stůl vám bude dlouhé roky sloužit, aniž by vyžadoval nějaký extra servis nebo přehnanou péči. Pevnost a odolnost je charakteristickým rysem, který je prostě k nezaplacení. Chcete-li mít funkční stůl i funkční vztah, nešlápnete s pořízením nábytek industriálního stylu v moderním minimalistickém stylu od Werdina Trade. Každý masivní jídelní stůl je vyráběn na zakázku, aby splnil vaše individuální požadavky. Můžete si vybrat jak stoly celodřevěné, tak varianty masiv dub desky s kovovými nohami.

Publikováno: 06. 03. 2020

Kategorie: Rady a tipy