Tipy na dárky pro náročné!

Cíl je jasný, udělat si pěkné Vánoce plné pohody s rodinou a dobrým jídlem. Ovšem máte mezi svými blízkými náročnější jedince, které je potěšit někdy výzva? Takoví většinou ocení v první řadě kvalitu, ale také inovativní provedení, jednoduché ovládání a komfortní design. Takže pokud mají vaši blízcí domek či chalupu, kde se hřeji krbem či krbovými kamny, máme pro vás tip na opravdu vhodný dárek, který potěší a ulehčí od těžkostí spojených s běžnými činnostmi.

Řetězová pila mimo příprav palivového dřeva bude mít využití na zahradě i k prořezávání silnějších větví. Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila Kärcher CNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

Uklidit popel bez rozlítaných sazí, čistě a rychle, zvládne bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 Battery Je kompatibilní s 18 V baterií, stejně jako řetězová pila CNS 18-30, takže vám pro oba přístroje bude stačit jedna baterie.

Vysavač i 14 l nádrž je z nehořlavého materiálu a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách.

www.karcher.cz

Publikováno: 07. 03. 2023 / Aktualizováno: 16. 12. 2022

Kategorie: Rady a tipy