Okna a dveře Stavba

Rozetové kování vás okouzlí svojí nadčasovostí

Rozetové kování

Rozetové kování představuje moderní provedení dveřních klik. Skládá se z horní části (klika) a spodní části (otvor pro klíč). Dělí se na rozetové kování na plastu, jež je opatřeno plastovým jádrem a je vhodné pro dveře méně frekventovaných prostor a na rozetové kování na kovu, jehož vnitřek tvoří kovová konstrukce a je vhodné pro dveře frekventovaných prostor. detail_kovani-na-dvere-gloria-s

Kování kliky.cz

Širokou nabídku sortimentu kvalitního, moderního a elegantního rozetového dveřního kování a klik nejrůznějších designů, provedení a povrchových úprav za přijatelné ceny pro každého zákazníka Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost Mand CZ s.r.o., jež má pobočku v Praze 4 a současně provozuje internetový obchod Kování kliky.cz.

V nabídce této firmy najdete hranaté rozety, dveřní kliky a dveřní hranaté kování, kulaté rozety, dveřní kliky a dveřní kulaté kování a oválné rozety, dveřní kliky a dveřní oválné kování od tuzemských i zahraničních výrobců dveřního kování Cobra, AC-T servis, Eurolaton, Mariani, Tupai a MP kování. detail_kovani-na-dvere-dea-r

Rozetové kování si můžete vybrat z těchto typů: rozetové kování pro obyčejný klíč (BB), rozetové kování s pružinou pro cylindrickou vložku (FAB) a WC – rozetové kování s pružinou a olivou. Rozetové kování umožňuje snadnou montáž, díky šroubovacímu systému (FIX IN), kterou zvládne i každý kutil.

Kdo maže, ten jede

Dveřní kování a kliky si zaslouží stejnou péči jako jiné příslušenství vybavení domácností, kanceláří a jiných prostor. Abychom se ze zářivého lesku dveřního kování a klik našich exteriérových nebo interiérových dveří mohli těšit co nejdéle, tak jim musíme poskytovat pečlivou a pravidelnou údržbu. Základními pravidly údržby jsou čištění pouze čistým lehce vodou navlhčeným hadříkem nebo pro vysoký lesk přípravky neobsahujícími rozpouštědla a s obsahem minimálního podílu alkoholové složky. Pro maximální funkčnost dveřního kování je potřeba alespoň jednou ročně kliku rozebrat a všechny její kovové části promazat vazelínou nebo prostříknout WD-40.

V žádném případě nepoužívejte k čištění agresivní saponáty, jelikož ty mohou povrch dveřního kování a klik nenávratně znehodnotit a pro zaručení dlouhé životnosti se vyvarujte použití interiérových klik v exteriéru.