Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy, ale i muže!

Diamanty by chtěl mít snad každý - ženy jako šperk a muži je považují za dobrou investici nebo dobrý způsob, jak si udobřit svou partnerku. Ovšem není diamant jako diamant. Někdo má to štěstí a pracuje s nimi denně, ale nemusí jít vždy jen o klenotníka. Řeč je o diamantových nástrojích, které se používají v průmyslu.

Firma DIAMA CZ s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem právě diamantových nástrojů. A jak už název napovídá, jde o českého výrobce, tudíž se nemusíte obávat nějaké „dovozové“ kvality. V široké nabídce naleznete například diamantové kotouče té nejvyšší kvality. Ty jsou určeny pro tři rozdílné oblasti využití. Diamantový kotouč základních tvarů a rozměrů je určen na broušení slinutých karbidů, sklářského dekoru a plošného skla. Pro oživení ostrosti je dobré použít na diamantový kotouč oživovací kostku. Potřebujete diamantové kotouče na broušení tvrdokovu, plošného skla nebo sklářského dekoru a nikde nemůžete najít ty pravé nástroje? Pak kontaktujte firmu DIAMA CZ s.r.o. a nechte si vyrobit diamantový kotouč na míru vašich požadavků a zadaných rozměrů.

Pak tu máme diamantové řezací kotouče,které se používají pro efektivní dělení tvrdokovu. Základem kotoučů jsou ocelová těla a pryskyřicové pojivo. Diamantové řezání slinutého karbidu je nejrychlejší dělení. Není problém nalisovat řezací kotouče s libovolným upínacím otvorem nebo zrnitostí diamantu. Záleží jen na vašich požadavcích.Tento typ kotoučů je vhodný na dělení kovů s chlazením i bez chlazení.

Diamantové vrtáky od DIAMA CZ s.r.o. jsou určené na sklo a keramiku. Trubkové diamantové vrtáky mají dlouhou životnost, kterou zajišťuje ocelové tělo s celobronzovou korunkou a standardními průměry od 4 mm do 100 mm. Pokud jako správný náročný zákazník budete potřebovat atypický vrták, není problém vyrobit takový, který bude odpovídat vašim potřebám. V nabídce naleznete hlavně nabídku diamantových vrtáků s upínáním na závit nebo na vrtačkové sklíčidlo a diamantové vrtáky s korunkovým záhlubníkem se závitovým upínáním.

Publikováno: 28. 01. 2013

Kategorie: Ostatní